atrakcje turystyczne

Spędź wakacje w Łebie!

Łeba to urokliwe miasteczko nadmorskie położone nad Bałtykiem, które z pewnością zadowoli miłośników wakacji i turystyki. Malownicze krajobrazy, piękne piaszczyste plaże oraz liczne atrakcje turystyczne czekają na odwiedzających. Łeba to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, romantyczny weekend czy też aktywny urlop z przyjaciółmi.

Labirynt 3D

Labirynt naturalny to główna atrakcja parku przeznaczona tylko dla odważnych osób posiadających dobrą orientację w terenie. Główny labirynt zajmuje powierzchnię 5000 m2 – z platformami widokowymi i 4 celami do zdobycia po drodze do wyjścia. Wprawny zdobywca jest w stanie przejść labirynt w około 20 minut.

Oprócz głównego labiryntu, na terenie parku znajduje się też mniejszy labirynt dla dzieci oraz labirynt wodny, który szczególnie przypadnie do gustu w gorące dni.

Dodatkowe atrakcje:

  • labirynty klasyczne – bez ślepych zaułków, zdradliwych ścieżek, mających zmylić tych, którzy idą – ma tylko jedną ścieżkę wiodącą od wejścia do centrum.
  • boule – tradycyjna francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi-
    magiczny ogród drewnianych gier wielkoformatowych – kilkadziesiąt gier zręcznościowych, logicznych i łamigłówek. Wszystkie w formacie XXL
  • family place – znajdziesz tam gry zręcznościowe, umysłowe, zabawy dla najmłodszych jak i starszych. Jest też miejsce, gdzie możecie usiąść, odpocząć i wypić kawę.

Godziny otwarcia:

1 maja – 30 czerwiec: 10.00 – 17.00
1 wrzesień – 10 pażdziernik: 10.00 – 17.00
1 lipiec – 31 sierpień: 10.00 – 20.00

Darmowy dojazd meleksem z ul. Wojska Polskiego, stanowisko 13-14

Labirynt 3D
Łeba – ul. Wspólna