atrakcje turystyczne

Spędź wakacje w Łebie!

Łeba to urokliwe miasteczko nadmorskie położone nad Bałtykiem, które z pewnością zadowoli miłośników wakacji i turystyki. Malownicze krajobrazy, piękne piaszczyste plaże oraz liczne atrakcje turystyczne czekają na odwiedzających. Łeba to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, romantyczny weekend czy też aktywny urlop z przyjaciółmi.

Muzeum Motyli w Łebie

W centrum Łeby, przy ul. Wojska Polskiego 5 znajduje się Muzeum Motyli. Dla wielu to jedna z największych atrakcji turystycznych tego regionu. W muzeum można zobaczyć tysiące motyli z całego świata, a także poznać wiele interesujących informacji na temat tych pięknych stworzeń.

Wystawa zawiera nie tylko motyle, ale także inne owady, takie jak chrząszcze, pluskwiaki, straszyki oraz całą gamę owadów występujących w Polsce. Dla najmłodszych przygotowano interaktywny test związany z motylami.

Na zakończenie wizyty w Muzeum Motyli w Łebie można odwiedzić sklep z pamiątkami, gdzie można kupić różne gadżety związane z motylami i innymi stworzeniami, takie jak breloczki, kalendarze czy magnesy na lodówkę.

Muzeum Motyli w Łebie
ul. Wojska Polskiego 5
Tel. 502 329 066
www.muzeummotyli.pl