atrakcje turystyczne

Spędź wakacje w Łebie!

Łeba to urokliwe miasteczko nadmorskie położone nad Bałtykiem, które z pewnością zadowoli miłośników wakacji i turystyki. Malownicze krajobrazy, piękne piaszczyste plaże oraz liczne atrakcje turystyczne czekają na odwiedzających. Łeba to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, romantyczny weekend czy też aktywny urlop z przyjaciółmi.

Rejsy statkiem wycieczkowym do wydm

Rejsy statkami turystycznymi do Wyrzutni Rakiet realizowane są przez firmę Łebski Serwis Turystyczny.

Rejsy do Rąbki i wyrzutni rakiet odbywają się codziennie w rytmie półgodzinnym. Do wyboru trzy stylizowane statki. Trasa rejsu biegnie wzdłuż malowniczego wybrzeża jeziora Łebsko, będącego częścią Słowińskiego Parku Narodowego. Rejsy odbywają się w obie strony, po 20 minut każde płynięcie. Bilety wykupuje się bezpośrednio przed rejsem w przystani żeglugowej na słowińskiej Rąbce i przy muzeum wyrzutni rakiet.

Rejsy – nie tylko na wydmy

Rejsy statkami po morzu bałtyckim po wyjątkowa atrakcja dla dorosłych i dla dzieci, która gwarantuje miło spedzony czas i wspomnienia z pobytu nad morzem. Również w Łebie można skorzystać z rejsów – m. in. statkiami DENEGA oraz GRYF, które cumują w łebskim porcie. Rejsy trwają około 45 minut. Warto wybrać się na wyjatkowy rejs na zachód słońca, który co prawda jest droższy niż pozostałe, ale efekt jest niesamowity!

Ile kosztują rejsy statkiem w Łebie?

Ceny zależą od wybranego statku oraz godziny (rejsy na zachód słońca są droższe)

DENEGA

  • Dorośli 60 zł
  • Dzieci 50 zł
    Zachód słońca: dorośli/dzieci 60 zł

GRYF

  • Dorośli 50zł
  • Dzieci 40zł
  • Zachód słońca: dorośli/dzieci 50 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 16 roku życia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.